معرفی شرکت های همکار در مخابرات و الکترونیک

موج سامانه

شرکت مهندسی موج سامانه از سال ۱۳۸۲ با مشارکت موسسین با تجربه و با هدف همکاری فعال درتوسعه مخابرات کشور تاسیس گردیده است. اهم فعالیت های شرکت در دو دسته طراحی و اجرای پروژه ها و همچنین تامین تجهیزات تخصصی مخابراتی ارائه میگردد.

فهم الکترونیک

شرکت فهم الکترونیک با نیت کمک به پیشرفت تکنولوژی و تحقیقات در کشور در سال ۱۳۷۶ ثبت گردید. تا کنون عمده فعالیتهای این شرکت روی موارد تحقیقاتی متمرکز بوده است .تحقیقاتی که منجر به دستیابی به دستاورد های ارزنده ای شده است ،که ارزش علمی کم نظیری در ایران دارند.

دنا امید گستر البرز

این شرکت با سالها تجربه موفق در زمینه واردات، تأمین، ساخت و تولید انواع گسست با متریال های مختلف نظیر: گسست و واشرهای فلزی (آهنی، استیل، مسی، آلمینیوم، سربی و …) ، گسست های نسوز کاغذی ، گسست های پلیمری ( PA,PU,PEEK,PTFE,…) و لاستیکی، چوب پنبه ای و …

فاتحین صنعت شریف

شرکت فاتحین صنعت شریف عضو شبکه پژوهش دانشگاه صنعتی شریف از سال ۱۳۸۳ با سازماندهی جمعی از کارشناسان مجرب با سوابق و توان اجرایی قابل قبول و دانش فنی اثر بخش به همراه تیم بازرگانی کارآزموده و تأسیس شده است.

شبکه پردیس مبین ایرانیان

شرکت شبکه پردیس مبین ایرانیان فعالیت خود را در سال ۱۳۹۲ با هدف ارائه خدمات نوین در زمینه تجارت الکترونیک و حوزه الکترونیک (طراحی آی سی)، آغاز نمود. این شرکت در راستای ارائه راه حل های کلی در زمینه های الکترونیک ، پرداخت الکترونیک و کارت هوشمند و کارت خوان فعالیت می کند.